• TRÉNER NÁŠHO TÍMU RÓBERT KAID
  TRÉNER NÁŠHO TÍMU RÓBERT KAID „Trénerstvo je krásne povolanie!“ Jeden z najlepších vodných pólistov od čias osamostatnenia sa Slovenska Róbert Kaid našiel po skončení...
  Viac...
 • GENERÁLNY MANAŽÉR ČH HORNETS ALEXANDER NAGY
  „Som predĺženou rukou trénera“

  Alexander Nagy sa stal v roku 1999 ako hráč chorvátskeho Splitu víťazom Európskeho pohára majstrov,...
  Viac...

Naši kadeti dominantní na prvom turnaji

karol bačo mlTri zápasy a tri výhry. Presne taká je bilancia zverencov trénera Karola Bača mladšieho, ktorí nám po prvej časti zimných majstrovstiev Slovenska urobili radosť. Postupne na ich štíte zostali PVK Vrútky, ŠKP Modrí Draci Košice-Staré mesto a tiež aj prešovská Slávia PU. Na svojom konte máme teda plný počet šiestich bodov. Máme za sebou z nášho pohľadu vydarený kadetský vodnopólový víkend.

Celý článok...

V Topoľčanoch gólov ako maku !

bruder po len cupeV piatok a v sobotu sa úvodnými štyrmi zápasmi začal 25.ročník mužskej vodnopólovej Pharma Group extraligy v sezóne 2016 / 2017. Po minulotýždňovom vystúpení našich sršňov v pohárovej Európe sme sa predstavili v úvode novej sezóny v bazéne topoľčianskej Pirane, kde sme v divokom zápase, ktorý priniesol skôr hádzanársky výsledok ako vodnopólový, dominovali o 12 gólov a do tabuľky si pripísali prvú výhru.

Celý článok...

Štartuje nová extraligová sezóna !

markoch2Konečne sa to začne. Dnes štartuje nový ročník extraligy vodných pólistov. Je nutné podotknúť, že 25.ročník bude mať po novom znova osem účastníkov. Prichádza teda k rozšíreniu o dva tímy, VK Žraloci Žilina  a KVP Kúpele Piešťany.  Naše mužstvo má smelé plány a cieľom je finále vodnopólovej Pharma Group extraligy. Tento rok diváci uvidia v základnej časti nie 10, ale až 14 kôl. Hrá sa známym systémom, každý s každým doma - vonku. Potom sa extraliga rozdelí na dve polovice. Štyri najlepšie mužstvá budú bojovať o titul v nadstavbe, ktorá bude mať 6 kôl a do nadstavby si tímy prenesú body zo základnej časti. Druhá štvorica tímov bude bojovať o 5.-8.miesto.Podľa poradia budú mužstvá nasadené do play off. Semifinále, finále a aj zápasy o bronz sa hrajú na tri víťazné duely. My sa pozrime na program základnej časti extraligy s našimi sršňami. 

Celý článok...

Milan Henkrich: ,, Z Venuše sa presúvam na Mars "

treneriNová vodnopólová sezóna Pharma Group Extraligy 2016 / 2017 štartuje už dnes večer zápasmi prvého kola. Bronzoví hráči z uplynulého ročníka ŠK Hornets Košice vstupujú novej edície domácej súťaže s cennými skúsenosťami z účasti vo vodnopólovej pohárovej európe a cenné skúsenosti budú chcieť zúročiť v zápasoch domácej extraligy. Viacerí z účastníkov prešli obmenou kádra a inak to nebolo ani v našom mužstve. Máme nového trénera, ktorým je bývalý slovenský reprezentant Tomáš Brúder a jeho asistentom je Milan Henkrich, ktorý naposledy pôsobil ako asistent pri juniorskej reprezentácii Slovenska na ME v Holandsku. Naše dievčatá tam obsadili celkové 11.miesto. V tíme máme dvojicu ruských hráčov Denis Kruglov a Petr Markoch a do mužstva prišiel po štyroch rokoch v zahraničných vodách 22-ročný  slovenský vodnopólový reprezentant Samuel Baláž. Na hosťovanie k Modrým Drakom smeroval Andrej Zareva. Krátko pred začiatkom nového ročníka Pharma Group Extraligy sme sa porozprávali s novým asistentom Milanom Henkrichom. 

Celý článok...

Výborný zápas proti CC Neapol na záver LEN-u !

a11Výborný zápas na koniec prvého kvalifikačného kola skupiny ,, C" pohára LEN Euro Cup-u 2016 / 2017 sme sledovali dnes na košickej krytej plavárni medzi našimi sršňami a ďalším z radu veľkých favoritov - CC Neapol. Zverenci trénera Tomáša Brúdera sa súpera nezľakli a odohrali s ním vyrovnanú partiu, na konci ktorej sa síce tešili Taliani, ktorí touto výhrou postúpili podla očakávania do ďalšej fázy bez straty bodu. Jednoznačne môžeme povedať, že sme odohrali dnes najlepší zápas a niet sa isto za čo hanbiť ! Súperovi sme po veľmi dobrom výkone podľahli o štyri góly, keď ten posledný sme dostali spoločne so záverečným klaksónom.  Poslednú štvrtinu sme dokonca vyhrali o gól 5:4 a Neapolu sme dali 10 gólov ! Škoda najmä tretej časti hry, ktorú sme prehrali 1:5, ale aj tak pred našimi chlapcami klobúk dole. V tomto zápase dal Samuel Baláž polovicu našich gólov a znova raz v našej bráne bol vynikajúci Tomáš Hoferica !

Celý článok...

Začiatok
Predchádzajúce
1
Banner

Naši partneri

Partneri vodnopólového klubu ČH Hornets alebo všetci čo nás podporujú.

Zobraziť

Linky odkazy

Zaujímavé odkazy na web stránky o vodnom póle.

Pozrieť odkazy

Kontakt

ČH HORNETS Košice
Tatarkova 1, 040 18 Košice
hornets@hornets.sk