• TRÉNER NÁŠHO TÍMU RÓBERT KAID
  TRÉNER NÁŠHO TÍMU RÓBERT KAID „Trénerstvo je krásne povolanie!“ Jeden z najlepších vodných pólistov od čias osamostatnenia sa Slovenska Róbert Kaid našiel po skončení...
  Viac...
 • GENERÁLNY MANAŽÉR ČH HORNETS ALEXANDER NAGY
  „Som predĺženou rukou trénera“

  Alexander Nagy sa stal v roku 1999 ako hráč chorvátskeho Splitu víťazom Európskeho pohára majstrov,...
  Viac...

Sršni v extralige deklasovali KVP Komárno

markoch2Predposledné 13.kolo vodnopólovej Pharma Group extraligy mužov postavilo proti sebe zverencov trénera Tomáša Brúdera a vodných pólistov KVP Komárno. Hostia vedení trénerom Ľubomírom Dinušom pricestovali do metropoly východu len s ôsmymi hráčmi, žiaľ, tak to aj v bazéne na krytej plavárni v sobotu večer vyzeralo. Naši hráči vyhrali v tomto stretnutí priepastným 17-gólovým rozdielom a aj po tomto víkende platí, že sme stále na špici tabuľky a bez prehry. V závere základnej časti na nás čaká ešte súboj v Novákoch kde v NCVP si v sobotu 25.februára 2017 nastúpime v TV zápase od 15-tej hodiny proti VK Žraloci Žilina. 

Celý článok...

Naši muži doma s Komárnom, 11-roční do Prešova

mladi 11 rocniPredposledný februárový víkend bude v našich tímoch v znamení súboja predposledného 13.kola základnej časti vodnopólovej Pharma Group extraligy, keď doma zverenci trénera Tomáša Brúdera privítajú v sobotu 18.02.2017 od 19-tej hodiny KVP Komárno a naši 11-roční sa predstavia na prvom turnaji OS Východ v Prešove už počas piatka a soboty. Ich súpermi budú domáca Slávia PU Prešov, žilinský Nereus a PVK Vrútky. Trénermi našich mladých budú Natália Myshakova a Martin Mager. Pozrime sa spoločne na program našich tímov počas nadchádzajúceho víkendu.

Celý článok...

Vydarený víkend našich sršňov !

mladsi ziaci v novakoch s troma vyhramiParádny a vydarený víkend majú za sebou naši sršni na dvoch frontoch ! Náš seniorský výber naplno bodoval v 12.kole Pharma Group extraligy v zápase, o ktorom sa ešte dlho bude hovoriť. V NCVP v Novákoch sme v divokom zápase porazili KVP Kúpele Piešťany o dva góly hádzanárskym výsledkom 18:16 a naši mladší žiaci vyhrali v 3.kole Národnej ligy vo všetkých troch stretnutiach proti žilinskému Nereusu, Modrým Drakom a domácemu KVP Nováky. 

Celý článok...

Mladší žiaci sa predstavia v Novákoch

naše logoOkrem našich seniorov vo Pharma Group extralige, ktorí počas soboty 11.februára odohrajú duel 12.kola v NCVP v Novákoch proti predposlednému tímu tabuľky KVP Kúpele Piešťany od 18:45 hod., budeme mať v hre aj našich mladých vodných pólistov, ktorí sa predstavia tiež v Novákoch, ale na v poradí 3.turnaji Národnej ligy mladších žiakov. 

Celý článok...

V sobotu hráme s Piešťanmi v Novákoch !

hromada akciaPo skvelom sobotnom víťazstve v 11.kole Pharma Group extraligy, keď na našom štíte zostal obajca prvenstva KVP Nováky, nastúpime už túto sobotu 11.februára v Novákoch na zápas 12.kola proti KVP Kúpele Piešťany od 18:45 hod. s jednoznačným cieľom priniesť domov ďalšie cenné dva body, ktoré by nás znova katapultovali na líderskú extraligovú pozíciu. Na ďalší duel v domácom bazéne vás pozývame 18.februára 2017. Našim súperom v predposlednom 13.kole základnej časti bude KVP Komárno. V zostávajúcom programe hráme v poslednom 14.kole znova v Novákoch, tentoraz však našim súperom bude od 15-tej hodiny v TV zápase na obrazovkách športovej 213 - tky mužstvo VK Žraloci Žilina.

Začiatok
Predchádzajúce
1
Banner

Naši partneri

Partneri vodnopólového klubu ČH Hornets alebo všetci čo nás podporujú.

Zobraziť

Linky odkazy

Zaujímavé odkazy na web stránky o vodnom póle.

Pozrieť odkazy

Kontakt

ČH HORNETS Košice
Tatarkova 1, 040 18 Košice
hornets@hornets.sk