• TRÉNER NÁŠHO TÍMU RÓBERT KAID
  TRÉNER NÁŠHO TÍMU RÓBERT KAID „Trénerstvo je krásne povolanie!“ Jeden z najlepších vodných pólistov od čias osamostatnenia sa Slovenska Róbert Kaid našiel po skončení...
  Viac...
 • GENERÁLNY MANAŽÉR ČH HORNETS ALEXANDER NAGY
  „Som predĺženou rukou trénera“

  Alexander Nagy sa stal v roku 1999 ako hráč chorvátskeho Splitu víťazom Európskeho pohára majstrov,...
  Viac...

Nový tréner nášho tímu Tomáš BRÚDER

trener Tomas BruderBronzového z uplynulej sezóny našej najvyššej vodnopólovej súťaže, mužstvo ŠK Hornets Košice povedie ako hlavný tréner bývalý skvelý slovenský reprezentant, ktorý 07.septembra oslávi svoje 37.narodeniny a oslávi ich už ako tréner nášho 6-násobného majstra. Pred pár dňami v jednom z rozhovorov prezradil, že z reprezentácie odchádza s úsmevom a vnútornou pohodou. Anabázu v Španielsku má úspešne za sebou a je čas otočiť list v jeho bohatej vodnopólovej knihe. Odchovanec Slávie UK Bratislava, ktorý sa minulou sezónou rozlúčil so San  Andreu a nasmeroval svoje kroky domov na Slovensko je plný chuti, chcenia, snáď aj očakávaní z nepoznaného, veď ŠK Hornets Košice je jeho prvým klubom, ktorý bude v kariére trénera  viesť. V čiapočke hráča reprezentácie bol od juniorského veku, bol aj na MS a ME, žial na OH si nezahral ani raz. Je 4-násobným účastníkom ME, raz si zahral na MS a to v roku 2003 v Barcelone a vo svojej hráčskej kariére si zahral na Slovensku za Sláviu UK Bratislava, ŠKP Košice a NCHZ Nováky, v zahraničí pôsobil v španielskych kluboch CN Martianez Tenerife, CN Barcelona, CN Catalunya a CN San Andreu a v brazílskom Paulistano a v austrálskom Victorian Tigers.

Celý článok...

Štartuje nová sezóna a máme v nej smelé plány

naše logoČas dovoleniek, oddychu, sladkého ničnerobenia a všetkého, čo je s tým spojené je minulosťou a náš klub sa pomaličky ale isto pripravuje na začiatok novej sezóny 2016 / 2017. Bronzové mužstvo z uplynulej sezóny našej najvyššej vodnopólovvej súťaže nezaháľa, neponecháva nič na náhodu a posilňuje sa na všetkých postoch. Od funkionárskych štruktúr, cez nového trénera a samotný hráčsky káder. O novinkách sme sa porozprávali so športovým riaditeľom a viceprezidentom klubu Pavlom Hudákom. 

Celý článok...

Samuel Baláž posilní náš tím od novej sezóny !

samo1Je to definitívne potvrdené. Slovenský vodnopólový reprezentant, 22-ročný rodák z Bojníc a účastník tohtoročných ME v srbskom Belehrade Samuel Baláž mieri do mužstva šesťnásobného majstra Slovenska a bronzového tímu z poslednej sezóny ŠK Hornets Košice a výraznou mierou posilní rady hráčov nového trénera Tomáša Brúdera. 

Celý článok...

Naši 11-roční na celkovom 7.mieste

hornets 11 rocniNaši vodní pólisti do 11 rokov na majstrovstvách Slovenska na kúpalisku Eva v Piešťanoch od stredy do nedele minulého týždna bojovali v konkurencii ďalších deviatich mužstiev o celkového víťaza. Žiaľ, situácia sa vyvinula tak, že tréneri Tomáš Eschwig - Hajts a Alexander Nagy mohli rátať len s ôsmymi hráčmi a tak v 9-tich dueloch, ktoré sme odohrali, sme nakoniec obsadili siedme miesto. Chalani statočne bojovali a nepríjemným súperom húževnato vzdorovali. Aj preto im patrí naozaj veľký obdiv. Víťazom sa stala prešovská Slávia PU.

Celý článok...

Do boja v Piešťanoch idú naši 11-roční !

evaUž dnes sa na kúpalisku EVA v Piešťanoch začínajú Majstrovstvá SR 11-ročných žiakov, ktorých vedie trénerská dvojica Tomáš Eschwig - Hajts a Alexander Nagy. ŠK Hornets do toho ! Držte nám palce a pozrite sa s nami na prehľad zápasov, ako sa v Piešťanoch hrá ! 

Celý článok...

Začiatok
Predchádzajúce
1
Banner

Naši partneri

Partneri vodnopólového klubu ČH Hornets alebo všetci čo nás podporujú.

Zobraziť

Linky odkazy

Zaujímavé odkazy na web stránky o vodnom póle.

Pozrieť odkazy

Kontakt

ČH HORNETS Košice
Tatarkova 1, 040 18 Košice
hornets@hornets.sk