• TRÉNER NÁŠHO TÍMU RÓBERT KAID
  TRÉNER NÁŠHO TÍMU RÓBERT KAID „Trénerstvo je krásne povolanie!“ Jeden z najlepších vodných pólistov od čias osamostatnenia sa Slovenska Róbert Kaid našiel po skončení...
  Viac...
 • GENERÁLNY MANAŽÉR ČH HORNETS ALEXANDER NAGY
  „Som predĺženou rukou trénera“

  Alexander Nagy sa stal v roku 1999 ako hráč chorvátskeho Splitu víťazom Európskeho pohára majstrov,...
  Viac...

Dnes prehra s Novákmi o tri góly

markochpV nedeľu dopoludnia nastúpili naši sršni proti obhajcovi majstrovského titulu KVP Nováky v 4.kole nadstavby Pharma Group extraligy. V tomto duely sa našim sršňom nedarilo a nakoniec zaznamenali prvú prehru v tejto sezóne o tri góly 10:13, čo znamená, že náš premožiteľ sa dostal na prvé miesto v tabuľke a pred posledným nadstavbovým víkendovým kolom budúci týždeň má náskok jedného bodu.Zbrane, samozrejme, neskladáme a dvíhame hlavy nahor, nie je všetkým dňom koniec ! 

Celý článok...

So Sláviou v sobotu nerozhodne !

kruglovV treťom nadstavbovom kole privítali naši sršni v domácom bazéne v priamom prenose na obrazovkách športovej TV 213 -tky vicemajstra z uplynulej sezóny, bratislavské Sovy zo Slávie UK. Predpoklady o maximálne vyrovnanom stretnutí sa naplnili a najočakávanejšie stretnutie sobotného popoludnia sa nakoniec skončilo remízovým rezultátom 10:10. Pri výhre nášho najväčšieho prenasledovateľa a obhajcu majstrovského titulu KVP Nováky nad Modrými Drakmi 15:5, sa náš náskok na čele stenšil na jeden jediný bod a tak v nedeľu od 10:30 hod.vo vzájomnom zápase proti zverencom trénera Petra Tkáča pôjde naozaj o veľa. 

Celý článok...

Mladší žiaci doma na 4.turaji OS

babOkrem našich mužov, ktorí sa v ďalších dvoch kolách nadstavby predstavia na košickej krytej plavárni v nadstavbových súbojoch proti bratislavskej Slávii UK a proti KVP Nováky, máme v hre na už v poradí 4.turnaji OS skupiny východ aj našich mladších žiakov pod vedením trénera M.Babušu. Počas soboty a nedele sa predstavia doma v derby proti Modrým Drakom, KPŠ Nereus Žilina a proti prešovskej Slávii PU. 

Celý článok...

Prichádza Slávia UK a KVP Nováky !

poloDve kolá vodnopólovej nadstavby máme úspešne za sebou. Vo dvoch dueloch proti mestskému rivalovi Modrým Drakom sme si schuti zahrali a zastrieľali a aj po druhom kole nadstavby sme na prvom mieste v tabuľke. Keďže obhajca titulu z Novák remizoval so Sláviou UK na Pasienkoch v poslednom kole 10:10, náskok na čele tabuľky sme zvýšili pred KVP už na dva body. Počas soboty a nedele v 3. a 4.kole nadstavby však už pôjde do tuhého. V našom bazéne v sobotu od 15-tej hodiny v priamom TV prenose na 213 - tke privítame najprv Sláviu UK Bratislava a v nedeľu od 10:30 hod. si sily zmeriame znova na krytej plavárni s KVP Nováky. Ide do tuhého a tak naši sršni budú potrebovať vaše hlasivky a vašu pomoc, tak im príďte v mimoriadne dôležitých súbojoch pomôcť ! 

Celý článok...

Po týždni víťazné repete nad Drakmi !

derbyDruhé kolo nadstavby ponúklo v sobotu večer na košickej krytej plavárni znova po týždni súboj medzi zverencami trénera Tomáša Brúdera a Modrými Drakmi. Otastnú sobotu sme jasne dominovali o 12 gólov pri výhre 16:4 a iný výsledok sme si v tomto stretnutí ani nepripúšťali. Do duelu sme nastúpili bez zraneného kapitána Ladislava Vidumanského ml., ktorý má problémy so šľachami na ruke a bez potrestaného Volodymyra Voitenka. Úlohu favorita sme v pohode zvládli a aj vo štvrtom vzájomnom duely sme inkasovali len štyri góly. Dnes sme skórovali celkovo 12x a poistili si priebežne prvé meisto v tabuľke, keďže náš najväčší prenasledovateľ KVP Nováky len remizoval v Bratislave so Sláviou UK 10:10. Znamená to, že po druhom nadstavbovom kole máme pred obhajcom náskok dvoch bodov. 

Celý článok...

Začiatok
Predchádzajúce
1
Banner

Naši partneri

Partneri vodnopólového klubu ČH Hornets alebo všetci čo nás podporujú.

Zobraziť

Linky odkazy

Zaujímavé odkazy na web stránky o vodnom póle.

Pozrieť odkazy

Kontakt

ČH HORNETS Košice
Tatarkova 1, 040 18 Košice
hornets@hornets.sk