• TRÉNER NÁŠHO TÍMU RÓBERT KAID
  TRÉNER NÁŠHO TÍMU RÓBERT KAID „Trénerstvo je krásne povolanie!“ Jeden z najlepších vodných pólistov od čias osamostatnenia sa Slovenska Róbert Kaid našiel po skončení...
  Viac...
 • GENERÁLNY MANAŽÉR ČH HORNETS ALEXANDER NAGY
  „Som predĺženou rukou trénera“

  Alexander Nagy sa stal v roku 1999 ako hráč chorvátskeho Splitu víťazom Európskeho pohára majstrov,...
  Viac...

Vyhrali sme Dunajský pohár a GP series !

vitaz dunaj poharaPodarilo sa to. Naše A-mužstvo na košickom kúpalisku Červenej hviezdy od štvrtkového večera do nedele na 54.ročníku medzinárodného vodnopólového turnaja o Dunajský pohár, ktorým vyvrcholil premiérový ročník GP series, neponechali nič na náhodu a pod vedením nového trénera, bývalého slovenského reprezentanta Tomáša BRÚDERA si na svoje konto pripísalo celkové víťazstvo, keď na celom turnaji nenašlo ani v jednom zápase premožiteľa. Navyše, okrem dvoch trofejí bol v našom mužstve aj najlepší strelec a to ruská posila Petr Markoch, ktorý dal na turnaji celkovo 16 gólov a najlepším brankárom bol vyhodnotený Tomáš Hoferica. 

Celý článok...

Pozývame na Dunajský pohár do Košíc !

o polo-vodne-2Po úvodných dvoch prípravných zápasoch, ktoré sme počas uplynulého týždňa odohrali na krytej plavárni v metropole východu vstupujeme pomaly ale isto aj do súťažných zápasov a pre zverencov nového trénera Tomáša BRÚDERA bude prvo previerkou účasť na 54.ročníku Dunajského pohára, ktorý sa uskutoční od dnešného večera do nedele 04.09.2016 na otvorenom kúpalisku na ,, čéháčku." Účastníkmi turnaja budú okrem našich hráčov ŠK Hornets Košice aj Modrí Draci a KVP Komárno, z Rakúska k nám príde ASV Viedeň, z Poľska DSW Waterpolo Poznaň a egyptská Maadi Káhira. 

Celý článok...

V LEN Cupe hráme v októbri doma !

logo len cupBronzové mužstvo z uplynulej sezóny v našej najvyššej vodnopólovej súťaži mužov ŠK Hornets Košice bude v nasledujúcej sezóne účinkovať  v LEN Cupe. Po dlhšom čase mierime do pohárovej Európy a v polovici októbra budeme hostiť jednu zo skupín Európskeho pohára v 1.kole kvalifikácie. Predstavíme sa v skupine C s takými pojmami ako CC Napoli, Primorac Kotor a BVSC Budapešť. Čo meno, to pojem vo vodnopólovom svete. Na žrebovaní v Dubrovniku sa v utorok večer 30.augusta po 20-tej hodine zúčastnili za náš klub viceprezident Pavol Hudák a generálny manažér Ladislav Vidumanský st. 

Celý článok...

Nový tréner nášho tímu Tomáš BRÚDER

trener Tomas BruderBronzového z uplynulej sezóny našej najvyššej vodnopólovej súťaže, mužstvo ŠK Hornets Košice povedie ako hlavný tréner bývalý skvelý slovenský reprezentant, ktorý 07.septembra oslávi svoje 37.narodeniny a oslávi ich už ako tréner nášho 6-násobného majstra. Pred pár dňami v jednom z rozhovorov prezradil, že z reprezentácie odchádza s úsmevom a vnútornou pohodou. Anabázu v Španielsku má úspešne za sebou a je čas otočiť list v jeho bohatej vodnopólovej knihe. Odchovanec Slávie UK Bratislava, ktorý sa minulou sezónou rozlúčil so San  Andreu a nasmeroval svoje kroky domov na Slovensko je plný chuti, chcenia, snáď aj očakávaní z nepoznaného, veď ŠK Hornets Košice je jeho prvým klubom, ktorý bude v kariére trénera  viesť. V čiapočke hráča reprezentácie bol od juniorského veku, bol aj na MS a ME, žial na OH si nezahral ani raz. Je 4-násobným účastníkom ME, raz si zahral na MS a to v roku 2003 v Barcelone a vo svojej hráčskej kariére si zahral na Slovensku za Sláviu UK Bratislava, ŠKP Košice a NCHZ Nováky, v zahraničí pôsobil v španielskych kluboch CN Martianez Tenerife, CN Barcelona, CN Catalunya a CN San Andreu a v brazílskom Paulistano a v austrálskom Victorian Tigers.

Celý článok...

Štartuje nová sezóna a máme v nej smelé plány

naše logoČas dovoleniek, oddychu, sladkého ničnerobenia a všetkého, čo je s tým spojené je minulosťou a náš klub sa pomaličky ale isto pripravuje na začiatok novej sezóny 2016 / 2017. Bronzové mužstvo z uplynulej sezóny našej najvyššej vodnopólovvej súťaže nezaháľa, neponecháva nič na náhodu a posilňuje sa na všetkých postoch. Od funkionárskych štruktúr, cez nového trénera a samotný hráčsky káder. O novinkách sme sa porozprávali so športovým riaditeľom a viceprezidentom klubu Pavlom Hudákom. 

Celý článok...

Začiatok
Predchádzajúce
1
Banner

Naši partneri

Partneri vodnopólového klubu ČH Hornets alebo všetci čo nás podporujú.

Zobraziť

Linky odkazy

Zaujímavé odkazy na web stránky o vodnom póle.

Pozrieť odkazy

Kontakt

ČH HORNETS Košice
Tatarkova 1, 040 18 Košice
hornets@hornets.sk