Program

Program zápasov základnej časti Pharma group extraligy v sezóne 2016/17.

Základná časť:

1.kolo 22.10.2016

Zápas 1. KVP Kúpele Piešťany – ŠKP Modrí Draci Košice

Zápas 2. KVP Komárno – KVP Nováky

Zápas 3. VK Žraloci Žilina – Slávia UK Bratislava

Zápas 4. PIRANA SC Topoľčany – ČH Hornets Košice

2.kolo 29.10.2016

Zápas 5. ŠKP Modrí Draci Košice – ČH Hornets Košice

Zápas 6. Slávia UK Bratislava – PIRANA SC Topoľčany

Zápas 7. KVP Nováky – VK Žraloci Žilina

Zápas 8. KVP Kúpele Piešťany – KVP Komárno

3.kolo 05.11.2016

Zápas 9. KVP Komárno – ŠKP Modrí Draci Košice

Zápas 10. VK Žraloci Žilina – KVP Kúpele Piešťany

Zápas 11. PIRANA SC Topoľčany – KVP Nováky

Zápas 12. ČH Hornets Košice – Slávia UK Bratislava

4.kolo 12.11.2016

Zápas 13. ŠKP Modrí Draci Košice – Slávia UK Bratislava

Zápas 14. KVP Nováky – ČH Hornets Košice

Zápas 15. KVP Kúpele Piešťany – PIRANA SC Topoľčany

Zápas 16. KVP Komárno – VK Žraloci Žilina

5.kolo 19.11.2016

Zápas 17. VK Žraloci Žilina – ŠKP Modrí Draci Košice

Zápas 18. PIRANA SC Topoľčany – KVP Komárno

Zápas 19. ČH Hornets Košice – KVP Kúpele Piešťany

Zápas 20. Slávia UK Bratislava – KVP Nováky

6.kolo 03.12.2016

Zápas 21. ŠKP Modrí Draci Košice – KVP Nováky

Zápas 22. KVP Kúpele Piešťany – Slávia UK Bratislava

Zápas 23. KVP Komárno – ČH Hornets Košice

Zápas 24. VK Žraloci Žilina – PIRANA SC Topoľčany

7.kolo 10.12.2016

Zápas 25. PIRANA SC Topoľčany – ŠKP Modrí Draci Košice

Zápas 26. ČH Hornets Košice – VK Žraloci Žilina

Zápas 27. Slávia UK Bratislava – KVP Komárno

Zápas 28. KVP Nováky – KVP Kúpele Piešťany

8.kolo 17.12.2016

Zápas 29. ŠKP Modrí Draci Košice – KVP Kúpele Piešťany

Zápas 30. KVP Nováky – KVP Komárno

Zápas 31. Slávia UK Bratislava – VK Žraloci Žilina

Zápas 32. ČH Hornets Košice – PIRANA SC Topoľčany

9.kolo 21.01.2017

Zápas 33. ČH Hornets Košice – ŠKP Modrí Draci Košice

Zápas 34. PIRANA SC Topoľčany – Slávia UK Bratislava

Zápas 35. VK Žraloci Žilina – KVP Nováky

Zápas 36. KVP Komárno – KVP Kúpele Piešťany

10.kolo 28.01.2017

Zápas 37. ŠKP Modrí Draci Košice – KVP Komárno

Zápas 38. KVP Kúpele Piešťany – VK Žraloci Žilina

Zápas 39. KVP Nováky – PIRANA SC Topoľčany

Zápas 40. Slávia UK Bratislava – ČH Hornets Košice

11.kolo 04.02.2017

Zápas 41. Slávia UK Bratislava – ŠKP Modrí Draci Košice

Zápas 42. ČH Hornets Košice – KVP Nováky

Zápas 43. PIRANA SC Topoľčany – KVP Kúpele Piešťany

Zápas 44. VK Žraloci Žilina – KVP Komárno

12.kolo 11.02.2017

Zápas 45. ŠKP Modrí Draci Košice – VK Žraloci Žilina

Zápas 46. KVP Komárno – PIRANA SC Topoľčany

Zápas 47. KVP Kúpele Piešťany – ČH Hornets Košice

Zápas 48. KVP Nováky – Slávia UK Bratislava

13.kolo 18.02.2017

Zápas 49. KVP Nováky – ŠKP Modrí Draci Košice

Zápas 50. Slávia UK Bratislava – KVP Kúpele Piešťany

Zápas 51. ČH Hornets Košice – KVP Komárno

Zápas 52. PIRANA SC Topoľčany – VK Žraloci Žilina

14.kolo 25.02.2017

Zápas 53. ŠKP Modrí Draci Košice – PIRANA SC Topoľčany

Zápas 54. VK Žraloci Žilina – ČH Hornets Košice

Zápas 55. KVP Komárno – Slávia UK Bratislava

Zápas 56. KVP Kúpele Piešťany – KVP Nováky

 

Nadstavbová časť:

1.kolo 04.03.2017

2.kolo 18.03.2017

3.kolo 25.03.2017

4.kolo 01.04.2017

5.kolo 22.04.2016

6.kolo 29.04.2016

 

Play-off:

 

Semifinále:

1.zápas 06.05.2017

2.zápas 10.05.2017

3.zápas 13.05.2017

4.zápas 17.05.2017

5.zápas 20.05.2017

 

Finále:

1.zápas 27.05.2017

2.zápas 31.05.2017

3.zápas 03.06.2017

4.zápas 07.06.2017

5.zápas 10.06.2017